Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Detail nabídky práce

kameraman/střihač Tichých zpráv

Hledáte místo, kde se nebudete nudit a rád/a pracujete v týmu? Tak to hledáme právě Vás!

Jste neslyšící nebo nedoslýchavou osobou starší 18 let?
Můžete být u nás zaměstnán/a na CHPM (chráněné pracovní místo)?
Máte alespoň základní znalost českého znakového jazyka a povědomí o kultuře a světě neslyšících a sluchově postižených?
Máte chuť učit se novým věcem?
Pokud, jste si na všechny otázky pod tímto textem odpověděl/a ano, tak pokračujte ve čtení!

Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. právě teď hledá nového šikovného kameramana/střihače.

Nabízející: Tichý svět
Typ nabídky: Přímá (pozici nabízí přímo Váš budoucí zaměstnavatel)
Požadujeme: - neslyšící nebo nedoslýchavou osobou starší 18 let
- základní znalost českého znakového jazyka
- bez jiného pracovního poměru na CHPM
- chuť učit se novým věcem
bydliště ve Středočeském kraji nebo v Praze výhodou
základní znalost v oboru
znalost programu Final Cut Pro výhodou

Nabízíme: Jak bude vypadat Vaše náplň práce? Zde jsou stručné body k tomu, co Vás čeká:
natáčení ve studiu a v terénu
střih videí, reportáží
práce a úpravy v programu Final Cut Pro, Wordpress, MS Excel, Word a PowerPoint
vkládání titulků
spolupráce s týmem Tichých zpráv
spolupráce s Tichým světem

Naše nabídka pro Vás:
intenzivní zaškolení
úvazek 0,5
odborná školení a další vzdělávání
smysluplná práce a příjemný pracovní kolektiv
multisport karta
sleva na produkty z Tiché kavárny a cukrárny
nástup možný ihned

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete mi svůj životopis na emailovou adresu klara.capouskova@tichysvet.cz. Ráda se s Vámi spojím a můžeme probrat podrobnosti o pracovní pozici, popřípadě si dát osobní schůzku.

Výše úvazku: Zkrácený úvazek (20 až 30 hodin týdně)
Typ pracovního kontraktu: Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: Doba neurčitá

Termín nástupu:

Možný ihned
Místo výkonu práce: Praha

Kontaktní osoba:

Jana Tučková
720 999 213
jana.tuckova@tichysvet.cz
Datum vytvoření: 08.09.2021
Datum poslední aktualizace: 08.09.2021

Přidat do oblíbenýchPoslat známémuOdpovědět na nabídku

Více o zaměstnavateli

Název: Tichý svět
IČ: 266
Ulice: Na Strži 1683/40
Město: Praha 4
PSČ: 14000

Web:

www.tichysvet.cz
Popis organizace: Tichý svět poskytuje sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a tlumočnické služby pro os
Velikost organizace: 100-999 zaměstnanců
Typ organizace: Nezisková