Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Lektor Českého znakového jazyka - pouze OZP Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Ovládáte dobře znakový jazyk? Rádi byste přispěli k rozšíření znakového jazyka mezi slyšícími lidmi? Zajímá Vás práce v přátelském týmu lektorů? Pak hledáme právě… 03.01.2022 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Firma CS UKLID s.r.o ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK Jedná se o úklid kanceláří, zdravotnických zařízení, bytů a rodinných domů 24.11.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených moderátora/moderátorku Tichých zpráv ● moderování ● příprava reportáži ● spolupráce se supervizory a kameramany ● práce s MS office ● natáčení v terénu https://www.youtube.com/watch?v=nl0VVyhq3wI 24.11.2021 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 4 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených BRIGÁDA Doručování letáků a obyčejných zásilek- Božice Nabízíme příležitost každému, kdo si chce vylepšit kapesné, rodinný rozpočet nebo důchod. Co získáte? *Samostatnou práci v době, kdy se Vám to hodí. *Možnost dlouhodobé spolupráce. *Práci v místě… 26.01.2022 Hrabětice Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Full Stack vývojář aplikací pro AEROSPACE Jsi Full Stack programátor? Týmový hráč? Máš rád nové výzvy? Tak potom Tebe hledáme! V CS SOFTu nám chybí další šikovné ruce, co pomohou s vývojem aplikací pro systémy řízení letového provozu… 26.01.2022 Brno CS SOFT a. s.
Přidat do oblíbených BRIGÁDA Doručování letáků a OLZ-Hrušovany nad Jevišovkou Nabízíme příležitost každému, kdo si chce vylepšit kapesné, rodinný rozpočet nebo důchod. Co získáte? *Samostatnou práci v době, kdy se Vám to hodí. *Možnost dlouhodobé spolupráce. *Práci v místě… 26.01.2022 Hrabětice Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Distributor letáků KUŘIM Informace o pracovním místě Hledáme distributora na dlouhodobou spolupráci, především pro tituly marketů. Zkušenosti s distribucí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. V případě zájmu zašlete SMS, e-mail… 26.01.2022 Kuřim Michal Vašín
Přidat do oblíbených Zámečník, svářeč, brusič, pomocná síla v kovovýrobě Hledáme kolegy pro rozšíření týmu v zakázkové kovovýrobě. Hlavní náplní práce je výroba kovových prvků pro stavebnictví a pro interiérový design. Vyrábíme z nerezu, mosazi, hliníku a černého… 25.01.2022 Luleč SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o.
Přidat do oblíbených Sociální pracovník pro individuální a skupinové poradenství Jsme neziskovka, která je na trhu již od roku 1990. Snažíme se pomáhat lidem neslyšícím nebo neslyšícím s kombinovaným postižením. Mnoho z našich zaměstnanců jsou také neslyšící. Od ledna otevíráme v… 25.01.2022 Praha Česká unie neslyšících, z.ú.
Přidat do oblíbených Distributor letáků BRNO Informace o pracovním místě Hledáme distributora na dlouhodobou spolupráci, především pro tituly marketů. Zkušenosti s distribucí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. V případě zájmu zašlete SMS, e-mail… 25.01.2022 Region neznámý Michal Vašín
Přidat do oblíbených Montážní dělník - OZP Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Doplňujeme a posilujeme svůj tým na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - pouze pro OZP (osoba s… 24.01.2022 Semily Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník projektů pro revitalizaci krajiny Hledáme nového kolegu/kolegyni, pro rozvoj aktivit úspěšné ekologické organizace v oblasti dotačních projektů zaměřených na revitalizaci krajiny, zadržování vody v krajině a ochranu… 24.01.2022 Liberec Čmelák - Společnost přátel přírody
Přidat do oblíbených Fakturantka- likvidace přijatých faktur Perfo Linea je ryze česká společnost, jejíž tradice sahá do roku 1937. Jsme největším výrobcem děrovaných plechů v České republice a v našem sortimentu najdete také rošty, tahokov, pásy a pletiva.… 23.01.2022 Chrudim Perfo Linea, a.s.
Přidat do oblíbených Zpracování hotovosti s náborovým příspěvkem 32.000! Peníze za to, že počítáte peníze? Ano! Žádná komunikace se zákazníky, jen skvělí kolegové, kteří se vším poradí? Ano! Mzda vždy včas na účtě a proplácení všech zákonných příplatků? Ano! A přečtěte… 22.01.2022 Praha Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
Přidat do oblíbených Kurýr s vlastním vozem Co vás čeká Rozvoz jídla pro brněnský street food. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Orientaci po Brně, klidnou a usměvavou povahu, vlastnit osobní auto, skútr, nebo jízdní kolo. Co vám… 22.01.2022 Brno Futra technologies s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovnici úklidu společenských prostor BRNO BYSTRC Přijmu šikovné a spolehlivé pracovníky na úklid kancelářských, společenských a kavárenských prostor v Brně Bystrci - s preferencí OZP Prosím, čtěte pozorně něž zavoláte: ....... děkuji :-) Volejte… 21.01.2022 Brno GLANZO s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník/pracovnice úklidu Jste pořádkumilovná osoba? Máte vstřícný přístup a umíte přiložit ruce k dílu? Pak hledáme právě Vás! Co nabízíme? * hlavní pracovní poměr (úvazek 40 hod./týdně) * mzdu dle platových tabulek… 21.01.2022 Praha ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org.
Přidat do oblíbených Brigáda na víkend! Přidej se k nám do party až 135 Kč/hod! Proč jít pracovat do Mekáče v nákupáku? Nákupní centrum v Letňanech je jedno z největších v Praze a to má spoustu výhod. Kdo jezdí MHD, tak má k dispozici dostatek denních i nočních spojů, metro je… 20.01.2022 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Výpomoc v domácnosti na dopoledne - úklid, žehlení, vaření Sháníme paní na výpomoc do soukromého bytu Jedná se o úklid, praní, žehlení, pomoc v kuchyni, dle potřeby. Práce je každý den od 8:30 do 12:00, v Praze v centru. Slušná odměna. Prosím pošlete své… 19.01.2022 Praha personaliste.cz
Přidat do oblíbených Autor testových otázek z OSP Co vás čeká Společnost Scio hledá autory testových otázek do nově vyvíjených testů z obecných studijních předpokladů. Vymýšlí dle zadání zajímavé a různorodé úlohy do testů obecných studijních… 19.01.2022 Region neznámý www.scio.cz, s.r.o.
Přidat do oblíbených Obsluha cutteru Repro Interior s.r.o. je dynamicky rozvíjející-se český textilní výrobce a to nejen pro automobilový průmysl, s tradicí a zkušenostmi již od roku 2012. Do našeho pracovního týmu hledáme pro… 18.01.2022 Litvínov Repro Interior s.r.o.
Přidat do oblíbených Operátor/ka v kartonáži • Lehká a čistá práce - kompletace dílů , lepení • Práce s kartonem Požadujeme: • Manuálně zručná/ý • 2 - směnný provoz Nabízíme : • práce na HPP • Práci v perspektivní rozvíjející se… 18.01.2022 Ostrava SPRINT TRADING s.r.o.
Přidat do oblíbených Pravidelný úklid terapeutického centra Dělá vám radost tvořit kolem sebe krásné prostředí? Žádná pavučina před vámi neobstojí? Pak hledáme právě vás! V Holos Centru se staráme o lidi, kteří procházejí krizovými životními situacemi a… 17.01.2022 Opava Holos, z.ú.

Zobrazeno 1 - 20 z 82 záznamů