Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Asistent/ka v Tiché cukrárně Tichý svět chráněná pracoviště o.p.s. hledá do svého týmu pracovníka/pracovnici na pozici Asistent/ka v Tiché cukrárně Pracovní náplň: - administrativní práce - objednávky - komunikace se zákazníky -… 21.08.2019 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených CUKRÁŘ/CUKRÁŘKA V TICHÉ CUKRÁRNĚ Pečete rádi? Třeba i jen v domácím prostředí? V rámci rozšiřování provozu TICHÉ CUKRÁRNY hledáme nové kolegy na pozici cukrář/cukrářka. Nabízíme pohodový kolektiv neslyšících, zrekonstruovanou pekárnu… 20.08.2019 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE V TICHÁ KAVÁRNA Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Zajímá vás práce v dobře zavedené kavárně a chcete si ji i vyzkoušet? Získejte práci v TICHÉ KAVÁRNĚ! Naučíme vás vše o přípravě a servírování kávy, vína, dezertů… 20.08.2019 Praha 8 Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 12 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Přípravář surovin Hlavní činnosti: * - příjem a příprava materiálu dle platných pravidel (označování surovin interními kódy, dodržování FIFO) * - kontrola dokumentů * - evidence příjemek a výdejek ze skladů *… 26.08.2019 Myslinka Rina Europe s.r.o.
Přidat do oblíbených C# vývojář desktop - z domova Co vás čeká Brigáda v oblasti vývoje a údržby .NET desktopové laboratorní aplikace psané v jazyce C#. Vhodné pro studenty informatiky a jiných technických oborů. Jaké znalosti a dovednosti byste… 23.08.2019 Praha RNDr. Pavel Jiroutek
Přidat do oblíbených Copywriting a administrativa (zdraví, životní styl, pohyb) Co vás čeká Psaní článků, správa sociálních sítí, propagace na internetu blogu o zdraví, životním stylu, psychologii, pohybu a administrativní činnost. Jaké znalosti a dovednosti byste měli… 22.08.2019 Praha Dominik Losman
Přidat do oblíbených Brigáda -Rozvoz letáků na kole - Jistebník, Bartošovice Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely v Jistebníku nebo v Bartošovicích. *Vše… 22.08.2019 Jistebník Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Kladno Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Braškov, Valdek - Buštěhrad - Dolní Bezděkov - Družec - Dubí, Vrapice - Horní Bezděkov - Hostouň - Kačice - Kladno… 21.08.2019 Kladno Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Jičín Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Dolní Nová Ves - Dřevěnice, Dolánky - Horní Nová Ves - Kozojedy - Nová Paka - Podhorní Újezd, Vojice - Prostřední… 21.08.2019 Jičín Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Čáslav Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Čáslav okolí ulice Jablonského - Čáslav okolí ulice Nazaret, Koželuhy - Hraběšín - Kluky - Močovice - Paběnice -… 21.08.2019 Čáslav Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Beroun Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Beroun - Cerhovice - Drozdov - Hostomice - Karlštejn - Kozolupy - Libomyšl - Loděnice - Měňany - Nižbor -… 21.08.2019 Beroun Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Plzeň Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Bílá Hora - Hromnice - Chlumčany - Černice - Kaznějov - Kyšice - Plzeň (Doubravka, Košutka, Lobzy, Skvrňany,… 21.08.2019 Plzeň Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Nymburk Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Činěves - Loučeň - Mcely - Nymburk - Oseček - Oskořínek - Poděbrady - Velenka V případě zájmu přidejte do odpovědi… 21.08.2019 Nymburk Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Kutná Hora Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Bylany - Církvice - Uhlířské Janovice - Šipší V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon,… 21.08.2019 Kutná Hora Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Kolín Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Býchory - Cerhýnky - Církvice - Němčice - Nová Ves, Ohrada - Sobočice - Vítězov - Zálabí V případě zájmu přidejte do… 21.08.2019 Kolín Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Louny Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: Louny - Kolonie Louny - Zahradní město V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a… 21.08.2019 Louny Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Rokycany Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Cekov, Kařez - Ejpovice - Kornatice - Medový Újezd - Podmokly, Mlečice - Strašice - Rokycany V případě zájmu… 21.08.2019 Rokycany Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Příbram Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Daleké Dušníky - Dolní Hbity - Dominikální Paseky - Drahlín - Drásov - Dubenec - Kamýk nad Vltavou - Konětopy -… 21.08.2019 Příbram Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Praha 4 a 10 Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Praha - Městské části - Michle, Nusle, Strašnice, Vršovice, Záběhlice, Bohdalec, Spořilov, Chodovec, Zahradní… 21.08.2019 Praha Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Asistent/ka v Tiché cukrárně Tichý svět chráněná pracoviště o.p.s. hledá do svého týmu pracovníka/pracovnici na pozici Asistent/ka v Tiché cukrárně Pracovní náplň: - administrativní práce - objednávky - komunikace se zákazníky -… 21.08.2019 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Velké Meziříčí Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v této oblasti: - Moravec V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu). Očekáváme od Vás - minimální věk… 21.08.2019 Velké Meziříčí Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Právník/právnička ochrany práv osob se zdravotním postižením V Kanceláři veřejného ochránce práv usilujeme dlouhodobě o dobrou veřejnou správu a společnost bez předsudků. Snažíme se také předcházet špatnému zacházení s lidmi, kteří žijí v institucích.… 21.08.2019 Brno Kancelář veřejného ochránce práv
Přidat do oblíbených Brigáda - Roznos letáků - Dodejna Ostrava 30 Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely v Ostravě, část Zábřeh, Výškovice, Hrabůvka,… 20.08.2019 Ostrava Česká pošta, s.p.

Zobrazeno 1 - 20 z 99 záznamů