Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených BRIKNS Zpracovatel hotovosti / Praha zpracování peněžitých zásilek s hotovostí pomocí bankovní techniky obsluhování techniky na přepočítání mincí příprava dotací pro bankomaty a zpracování zbytkové hotovosti administrativa… 31.03.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Firma PragueInvest, s r.o. Úklid • Práce na zkrácený úvazek • odpolední směny • pravidelný úklid administrativních a sociálních prostor (kanceláře, chodby, kuchyňky,WC) 31.03.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Pečovatelka osobní asistenci v domácnostech klientů v podobě nákupů, ohřevu a podávání stravy 31.03.2021 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 3 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Programátor (C++ / JavaScript) Ihned přijmeme pro externí spolupráci zájemce se zkušenostmi s programováním v jazyku C++ a JavaScript Co Vás čeká? Pro práci na projektu SMART HOME řešení hledáme externistu, který zvládne… 15.04.2021 Praha Xolo Go 3 OÜ
Přidat do oblíbených pracovník úklidu Hledáme zaměstnance na úklid kanceláří + menší prodejní plochy v Chrášťanech u Českého Brodu. Pracovní doba 2x týdně (Út, Pá) na 3h. Mzda 110 Kč. Nástup od 19.4.2021. Vhodné pro maminky na MD a… 15.04.2021 Chrášťany PPL Formation s.r.o.
Přidat do oblíbených Montážní dělník VZT Co Vás čeká: Výroba dle zadání dle předané výkresové dokumentace a pracovních postupů Udržování svěřeného nářadí, pracoviště a jeho vybavení v dobrém stavu a čistotě Odvádění práce do informačního… 14.04.2021 Dobříš C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.
Přidat do oblíbených Tester - IT Aplikační specialista/ tka Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici: Tester - Aplikační specialista/ tka Náplň práce: · Práce na vývoji a… 14.04.2021 Praha Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Přidat do oblíbených Specialista/ Specialistka technologií Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme nové kolegyně/ kolegy na pozici kteří vystudovali technické obory a mají zájem pracovat pro vědecko-výzkumné… 14.04.2021 Praha Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník v logistice - vyhrazeno pro OZP Pro nový projekt hledáme nové kolegy a kolegyně! Co u nás budete dělat? - administrativní činnost - zadávání dat do systému - komunikace napříč odděleními Koho hledáme? - SŠ s maturitou - někoho,… 14.04.2021 Modletice sales24, s.r.o.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Holešov Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 14.04.2021 Holešov Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník Přijmeme paní / pána na úklid. Jedná se o autosalon Plzeň, Bory. Práce od 18h - 21h (možno i do 22h). Jedná se práci na zkrácený hlavní pracovní poměr, možno navýšit na plný úvazek. 14.04.2021 Plzeň Safe Point s.r.o.
Přidat do oblíbených Zaměstnanec provozu restaurace Zaměstnanec provozu restaurace Hlavní náplní práce je příprava jídla a prodej produktů, ale také starost o čistotu a vzhled restaurace. Koho hledáme? Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových… 13.04.2021 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Znojmo Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 13.04.2021 Znojmo Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Účastník diskuze - věk 50 - 55 let. Jak je možné zajistit klid a pohodu ve stáří? Jsme inovační agentura, designujeme produkty a služby tak, aby vyhovovaly potřebám jejich uživatelů. Teď bychom rádi poznali Váš názor na naše nápady a… 13.04.2021 Praha DIRECT PEOPLE s.r.o.
Přidat do oblíbených Dělník zdravotnické výroby - domácí práce Co vás čeká ruční výroba jednoduchých výrobkům práce je vyhrazena pouze pro osoby se zdravotním postižením nebo zdravotním znevýhodněním Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít šikovné ruce a… 13.04.2021 Červený Kostelec BATIST Medical a.s.
Přidat do oblíbených POMOCNÝ PRACOVNÍK - pro OZP Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, které jsou našimi… 13.04.2021 Liberec Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených Šance v administrativě - vyhrazeno pro OZP Máme tu nově otevřenou pozici v bance na Praze 5. Je to výzva pro lidi, kteří baví excel a mají dobrou znalost anglického jazyka! Co budete dělat? - zpracovávat data - denně pracovat v excelu -… 13.04.2021 Praha sales24, s.r.o.
Přidat do oblíbených referent e-shopu Koho? Nového kolegu / kolegyni do týmu se zaměřením na provoz e-shopu. Máme pro Vás nabídku pracovní pozice v menší společnosti, která je velmi úspěšná v oblasti prodeje obalového materiálu. Jaká… 12.04.2021 Kuřim INPAP PLUS s.r.o.
Přidat do oblíbených pracovník/ce úklidu Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici, která má na starosti úklid prostor. Z důvodu provozu výroby je práci možno vykonávat až po 15,00. Požadujeme Odpovědnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.… 12.04.2021 Drahonice Centrum MARTIN o.p.s.
Přidat do oblíbených Švadlena - Liberec Požadujeme: · osobu ZTP · bez jiného pracovního poměru na CHPM (chráněné pracovní místo) · pečlivost a spolehlivost · schopnost samostatné práce · … 09.04.2021 Liberec Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Montážní dělník Pro firmu v Dobříši ve Středočeském kraji hledáme OZP pro sestavování kovových dílů pro klimatizační jednotky. Místo výkonu: montážní hala s pohybem paletových vozíků. Vhodné pro sluchové… 09.04.2021 Dobříš Etincelle, o.s.
Přidat do oblíbených Uklizečka Oblastní charita Jičín vyhlašuje výběrové řízení na pozici uklizeč / uklizečka Od uchazečů požadujeme: * Min. základní vzdělání * Organizační schopnosti * Samostatnost a odpovědnost Vhodné… 08.04.2021 Lomnice nad Popelkou Oblastní charita Jičín
Přidat do oblíbených Operátor zpracování potravin v Šenově - Vhodné pro OZP Místo výkonu práce je Šenov u Ostravy, pokud nemáte vlastní auto, pak se do práce dostanete MHD bez přestupů z Orlové, Havířova a Ostravy Co vás čeká * zpracovávání potravin v potravinářské… 07.04.2021 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 67 záznamů