Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pečovatelka osobní asistenci v domácnostech klientů v podobě nákupů, ohřevu a podávání stravy 28.01.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Firma PragueInvest, s r.o. Úklid • Práce na zkrácený úvazek • odpolední směny • pravidelný úklid administrativních a sociálních prostor (kanceláře, chodby, kuchyňky,WC) 27.01.2021 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 2 z 2 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pečovatelka osobní asistenci v domácnostech klientů v podobě nákupů, ohřevu a podávání stravy 28.01.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Firma PragueInvest, s r.o. Úklid • Práce na zkrácený úvazek • odpolední směny • pravidelný úklid administrativních a sociálních prostor (kanceláře, chodby, kuchyňky,WC) 27.01.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Pomocná síla do pekárny (pro OZP) Pro pomocné práce v kuchyni a pekárně hledáme lidi převážně s mentálním postižením, kteří chtějí pracovat s podporou pracovního asistenta a učit se novým věcem. Nabízíme zaškolení prostřednictvím… 26.01.2021 Kladno Etincelle
Přidat do oblíbených údržbář Náplň práce: * Opravování a vyměňování poškozených částí nábytku, elektrických přístrojů, elektroinstalačního a vodoinstalačního materiálu (méně náročné opravy). * Montování a demontování… 25.01.2021 Praha Diagnostický ústav pro mládež, Praha 2, Lublaňská 33
Přidat do oblíbených administrativní činnost Popis: Firma Active Colour s.r.o. je majitelem x nemovitostí v rámci celé České republiky a protože trend nákupu pokračuje, přijímáme nové zaměstnance na pozici administrátor – vyhledávání… 21.01.2021 Frýdek-Místek AVÍZO s.r.o.
Přidat do oblíbených Projektant/ka pozemních staveb Hledáme projektanta, projektantku pozemních staveb pro zajímavé střední a velké projekty z řad absolventů, ale i zkušených stavařů nebo architektů. Jsme projekční kancelář se stabilním zázemím a… 19.01.2021 Pardubice TETRAKTYS s.r.o.
Přidat do oblíbených Operátor/ka výroby v Tetčicích Co vás čeká * Nenáročná manuální práce ve výrobě * Výroba pytlů z fólií * Práce na denní směně pondělí až pátek (6h - 14:30h) * Menší kolektiv Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít *… 18.01.2021 Tetčice TART, s.r.o.
Přidat do oblíbených SPECIALISTA NÁSTROJŮ - LISOVÁNÍ PLASTŮ Popis činnosti: Řešení technických problémů týkající se nových i stávajících vstřikovacích forem. Spolupráce s nástrojárnami při výrobě nových forem a nástrojů, úpravách a opravách stávajících.… 18.01.2021 Sebranice ALPS Electric Czech, s.r.o.
Přidat do oblíbených Cukrář-ka/Pekař-ka Hledáme šikovnného, pracovitého a spolehlivého pracovníka do našeho kolektivu v Prostějově. znalost oboru není podmínkou ale velkou výhodou pokud vás baví doma péct a výrábět sladkosti u nás se… 18.01.2021 Prostějov Pekařství M a M, s.r.o.
Přidat do oblíbených chráněné pracovní místo - Uklízeč/ka Popis pracovního místa: Úklidové práce školních prostor. Omývání a leštění povrchů, stírání podlahových ploch, luxování, údržba soc. zařízení, vynášení a třídění odpadu. Úklid probíhá převážně… 15.01.2021 Pardubice Péče o duševní zdraví, z.s.
Přidat do oblíbených Laravel, Vue.js - Hledáme parťáka, nikoliv zaměstnance Koho hledáme: Opravdu hledáme parťáka, nikoliv zaměstnance. A to do vývojového týmu pro projekt EasyEvent.eu. Baví tě programování v PHP, rozumíš si s JavaScriptem a pracuješ s gitem? Chceš se také… 14.01.2021 Praha NAUSUS,s.r.o.
Přidat do oblíbených Kompletář (OZP) Požadujeme * Základní vzdělání. * Pracovní místo je vyhrazené pro zaměstnance s invalidním důchodem. Nabízíme * Příjemný pracovní kolektiv. * Pracoviště - Moravany u Brna. * Práce na HPP. *… 13.01.2021 Moravany VERVA GROUP s.r.o.
Přidat do oblíbených Analytik dat dálkového průzkumu Popis práce: * Analýzy dat dálkového průzkumu Země – družicová data (multispektrální, radarová), data z leteckých nosičů a dronů (multispektrální a hyperspektrální). * Výzkumná činnost v oblasti… 13.01.2021 Praha CENIA, česká informační agentura životního prostředí
Přidat do oblíbených SÍTOTISKAŘ Co vás čeká Tisk na sítotiskovém stroji podle zadaných zakázkových listů. Při zaučení budete pracovat s již připravenými šablonami a barvami. MÍSTO JE VYHRAZENO PRO OZP (pro zaměstnance s invalidním… 13.01.2021 Moravany VERVA GROUP s.r.o.
Přidat do oblíbených čalouník Čalouník Vestibul Interiér 13.01.2021 Ostrava Spolek Šance žít
Přidat do oblíbených Pracovnice úklidu kancelářských prostor - KUŘIM Přijmu šikovnou a spolehlivou paní na úklid kancelářských prostor v centru Brna - s preferencí OZP Prosím, čtěte pozorně: Volejte prosím jen v opravdu vážných případech, nemáme bohužel kapacitu… 12.01.2021 Kuřim INPAP PLUS s.r.o.
Přidat do oblíbených Nástrojař/obsluha elektroerozivních strojů BAVILA BY VÁS PRÁCE S KOVEM NA ŠPIČKOVÝCH STROJÍCH? Přijďte se k nám podívat. Přijďte to k nám nezávazně okouknout. Co nabízíme? * Perspektivní práci nástrojářům/strojařům * Práci na… 05.01.2021 Žáravice Uniplast Pardubice, s.r.o.
Přidat do oblíbených Fundraiser pro sociální podnik - práce pro OZP - 165 Kč/hod. Pro náš sociální podnik v Hluboké nad Vltavou hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Fundraiser! Co bude Vaší náplní práce? * fundraising zaměřený na firmy * vytvořit fundraisingové strategie… 31.12.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Asistent(ka) projektové manažerky - jen OZP - 165 Kč/hod. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta/tky do našeho projektového oddělení! Jaká bude Vaše náplň práce? * administrativní podpora projektové manažerce * příprava a zpracování… 31.12.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník - pro OZP - 165 Kč/hod. Hledáš zajímavou práci, kde využiješ svoje zkušenosti a zároveň se naučíš něco nového? Pak hledáme přímo tebe! V Hluboké nad Vltavou máme mladou firmu a hledáme nové zaměstnance na různé pozice - a… 31.12.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 42 záznamů