Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Kameraman/střihač Hledáte místo, kde se nebudete nudit a rád/a pracujete v týmu? Tak to hledáme právě Vás! Jste neslyšící nebo nedoslýchavou osobou starší 18 let? Můžete být u nás zaměstnán/a na CHPM (chráněné… 09.09.2021 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených grafika/grafičku Tichých zpráv a Tichého jazyka ● práce a úpravy v grafickém programu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) ● spolupráce s týmem Tichého jazyka, Tichých zpráv a Tiché linky ● práce s MS office a Disk Google ● práce s… 08.09.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených kameraman/střihač Tichých zpráv Hledáte místo, kde se nebudete nudit a rád/a pracujete v týmu? Tak to hledáme právě Vás! Jste neslyšící nebo nedoslýchavou osobou starší 18 let? Můžete být u nás zaměstnán/a na CHPM (chráněné… 08.09.2021 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 7 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Manuální práce - zpracování potravin - vhodné i pro OZP/ZTP - Vizuální kontrola potravin - dočišťování strojově opracované zeleniny - vybalování surovin k vaření a jejich zpracování - balení, vakuování, vaření. 24.09.2021 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených Kontrola kvality Roudnice nad Labem a okolí, práce s výjezdy Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY. U nás se setkáš s kontrolou dílů pro automobilový průmysl. Můžeš… 24.09.2021 Roudnice nad Labem Blixcon s.r.o.
Přidat do oblíbených Přijmeme kontrolory kvality Chomutov/ Žatec, práce s výjezdy Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY. U nás se setkáš s kontrolou dílů pro automobilový průmysl. Můžeš… 24.09.2021 Chomutov Blixcon s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník úklidu haly Jaké budou Vaše hlavní úkoly? - úklid a údržba podlahových ploch ve výrobní hale (strojní úklid - s úklidovým strojem) - příprava tříděného odpadu k odvozu - odvoz vozíků s odpadním výrobním… 24.09.2021 Napajedla PRECIZ, s.r.o.
Přidat do oblíbených Skladník/skladnice Balení zboží pro expedici, příjem zboží na sklad. 24.09.2021 Praha 10 AllServices Group s.r.o.
Přidat do oblíbených Programátor PHP pro PrestaShop Koho hledáme Sháníme do týmu PHP programátora se zaměřením na platformu PrestaShop. Předchozí znalosti s PrestaShopem nejsou až tak podstatné, vše tě naučíme. Samozřejmě pokud PrestaShop znáš, tím… 23.09.2021 Hradec Králové COFIS CZ, s.r.o.
Přidat do oblíbených Šička dětských hraček Pozice šička dětských hraček přináší možnost zajímavé práce v kreativním oboru a hlavně pro dobrou věc. Náplní práce bude výroba dětských hraček pro nadační fond v centru Hluboké nad… 23.09.2021 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Projektant(ka) dřevěných konstrukcí (CAD/CAM) / homeoffice Ecokit je mladá, inovativní společnost, která vyvinula modulární stavební systém pro rychlou výstavbu energeticky úsporných domů. Chceme náš konstrukční systém rozšířit do celého světa a změnit tak… 23.09.2021 Praha ecokit s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří, chodby, WC a zázemí městské ubytovny 23.09.2021 Pardubice A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří, šaten a sociálního zázemí ( budova policie ČR ) 23.09.2021 Vsetín A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří, šaten a sociálního zázemí ( budova policie ČR ) 23.09.2021 Karolinka A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří, šaten a sociálního zázemí ( budova policie ČR ) 23.09.2021 Jablůnka A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří, šaten a sociálního zázemí ( budova policie ČR ) 23.09.2021 Rožnov pod Radhoštěm A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří, šaten a sociálního zázemí ( budova policie ČR ) 23.09.2021 Horní Bečva A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice vnitřní úklid kina ( sály, chodby, sociální zařízení ) strojní i ruční úklid 23.09.2021 Ostrava A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Pravidelný úklid kanceláří v prostoru budovy AZ TOWER Práce v odpoledních hodinách 22.09.2021 Brno A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Vnitřní úklid kanceláří. Pracovní doba od 7-10hod. 22.09.2021 Brno A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Zákaznická linka přes chat - PARDUBICE - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK! Wau! Získej skvělé zkušenosti v oblasti komunikace s klienty :) Co bude Tvou náplní práce? * Vyřizovat dotazy zákazníků prostřednictvím chatu v ČEŠTINĚ! * Řešit běžné situace se zákazníkem v… 22.09.2021 Pardubice Teleperformance Česká republika
Přidat do oblíbených Zákaznická linka v češtině a pouze přes chat! Zákaznická linka v češtině a pouze přes chat? Wau! Získej skvělé zkušenosti v oblasti komunikace s klienty :) Co bude Tvou náplní práce? * Vyřizovat dotazy zákazníků prostřednictvím chatu v… 22.09.2021 Pardubice Teleperformance Česká republika
Přidat do oblíbených Hledáme kontrolory kvality - s výjezdy z Brandýsa n. Labem Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY. U nás se setkáš s kontrolou dílů pro automobilový průmysl. Můžeš… 22.09.2021 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Blixcon s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 117 záznamů