Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Cukrář/cukrářka do odpolední směny Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. hledá pro svůj provoz "Tichá cukrárna" v Bínově ulici v Praze 8 cukráře/cukrářku do odpolední směny. Požadujeme: Osobu zdravotně postiženou Praxi v… 09.06.2022 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.

Zobrazeno 1 - 1 z 1 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pracovník/pracovnice úklidu - víkendy Co Vás čeká u nás: Budete pravidelně uklízet o víkendech a svátcích v odlehčovacím zařízení, které pečuje o seniory v Praze 4. Pracovní doba je 9:00 - 13:00, případně podle domluvy. Co očekáváme my… 24.06.2022 Praha ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4,přísp.org.
Přidat do oblíbených Brigáda: Roznos obyčejných zásilek, Popovice Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Materiál vám dovezeme až domů. *Vše přichystané pak roznesete do schránek. Hodíte se k nám, protože: *Chcete mít samostatnou práci zrovna v době, kdy se Vám to… 24.06.2022 Uherské Hradiště Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Instalace školních tabulí - pouze pro OZP na ½ úvazek Pro instalace školních tabulí po celé ČR hledáme šikovné a fyzicky zdatné kolegy s českým nebo slovenským občanstvím a se statutem OZP, tj. osoba, která je orgánem sociálního zabezpečení uznána… 22.06.2022 Praha Metodický kabinet digitálního vzdělávání z.s.
Přidat do oblíbených Brigáda - operátor výroby - Teplice Operátor výroby Hledáme do našeho teplického týmu posilu na pozici operátora výroby. Jedná se o brigádu na vykrytí zvýšených objemů zakázek. Vaše pracoviště bude Kateřinská 106 Nové Modlany -… 22.06.2022 Krupka Kühne + Nagel, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených POMOCNÁ SÍLA v kuchyni - UKLÍZEČ/KA PAN / PANÍ UKLÍZEČ/KA nebo POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ DO REKREAČNÍHO STŘEDISKA v OBCI HRACHOV (Středočeský kraj, nedaleko Sedlčan) V rekreačním středisku je zajištěné ubytování. Hledáme šikovnou,… 21.06.2022 Region neznámý Mgr. Roman Houška
Přidat do oblíbených Řidič nákladní dopravy Řidič nákladní dopravy CBM Logistik s.r.o. – společnost zabývající se nákladní dopravou, hledá vhodného kandidáta na pozici: ŘIDIČ NÁKLADNÍ DOPRAVY - České Budějovice. Pracovní náplň * Rozvoz… 21.06.2022 České Budějovice CBM Logistik s.r.o.
Přidat do oblíbených Skladník/Manipulant - pohodová práce pro OZP/OZZ! Máte řidičský průkaz a jste OZP/OZZ? Hledáme pro českého výrobce a dodavatele potravinářských výrobků do obchodů i gastronomie. Budete tak pracovat v provozu, kde se pracuje s potravinami. Co Vám… 21.06.2022 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených Montážní dělník - OZP Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Doplňujeme a posilujeme svůj tým na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (OZP) Vidíte se v tom? Máte zdravotní… 21.06.2022 Liberec Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených sociální pracovník Popis pracovní pozice sociálního pracovníka: - metodické vedení standardů kvality služby, - plánování a vyhodnocení sociální služby, - přímá práce s klienty, - spolupráce na přípravě projektů, -… 21.06.2022 Praha Česká unie neslyšících, z.ú.
Přidat do oblíbených Zástupce šéfredaktora časopisu UNIE REDAKCE UNIE HLEDÁ KOLEGU Redakce časopisu UNIE, dvouměsíčníku určeného neslyšícím, nedoslýchavým a jejich rodinám či přátelům a zájemcům o problematiku sluchového postižení, hledá zájemce na pozici… 20.06.2022 Praha Česká unie neslyšících, z.ú.
Přidat do oblíbených Evaluátor aktivit Jsme neziskovka, která je na trhu již od roku 1990. Snažíme se pomáhat lidem neslyšícím nebo neslyšícím s kombinovaným postižením. Mnoho z našich zaměstnanců jsou také neslyšící. Od ledna otevíráme v… 20.06.2022 Praha Česká unie neslyšících, z.ú.
Přidat do oblíbených Redaktor časopisu UNIE - časopisu nejen pro neslyšící Chcete stát za tvorbou obsahu dvouměsíčníku pro neslyšící? Staňte se redaktorem tištěného a online časopisu a zpracovávejte zajímavosti a aktuální dění v komunitě neslyšících. Co bude Vaším… 20.06.2022 Praha Česká unie neslyšících, z.ú.
Přidat do oblíbených Vývojář frontendové aplikace v Reactu Vývojář frontendové aplikace v Reactu Společnost Sentica s.r.o. hledá zkušeného seniorního vývojáře pro vývoj frontendové aplikace v Reactu. Aplikace pomáhá řídit architekturu, dokumentaci, modely a… 20.06.2022 Praha Sentica s.r.o.
Přidat do oblíbených Programátor Dobrý den, hledáme člověka, který by byl schopný zapojit se do vývoje systému pro Domovy seniorů. Systém využívá tyto technologie: Backend: Django Rest Framework pro Python… 20.06.2022 Praha DelpSys, s.r.o.
Přidat do oblíbených Montáž konektorů - pro mezinárodní společnost. Jsme společnost se 120 letou tradicí a máme pro Vás práci. Nejsme automobilový průmysl. Práci u nás zvládnou i ženy nebo občané se změnou pracovní schopností. Ukázka práce… 20.06.2022 Horní Podluží L U K R A M s.r.o.
Přidat do oblíbených Výpomoc v domácnosti Výpomoc v domácnosti Hledáme někoho kdo by nám pomohl brigádně v domácnosti. Jedná se o běžný úklid a žehlení nejlépe v dopoledních hodinách ( dle možností) 2x týdně 4-5 hodin… 20.06.2022 Olomouc DDD rent s.r.o.
Přidat do oblíbených Tiskař, Obsluha polygrafických strojů Do našeho fajn týmu přijmeme na hlavní pracovní poměr nového kolegu/kolegyni na pozici tiskař, operátor polygrafických strojů. Co budete dělat: * po zaškolení budete samostatně obsluhovat… 20.06.2022 Chrášťany Label design, a.s.
Přidat do oblíbených SALES AND MARKETING ASSISTANT BW CZ&SK (PART TIME 30H/WEEK) The Medical Devices segment produces a broad range of innovative products used primarily by health care professionals in the fields of orthopaedics, neurovascular, surgery, vision care, infection… 17.06.2022 Praha Johnson & Johnson
Přidat do oblíbených 100710 Accounts Receivable Specialist II Overview Accounts Receivable team is looking for a new colleague to join their friendly team of AR Specialists. This role is suitable for anyone who is interested to start their career in a finance… 16.06.2022 Brno ZEBRA TECHNOLOGIES EUROPE LIMITED
Přidat do oblíbených 100664 Junior Finance - Accounts Receivable Overview Accounts Receivable department consists of Collections for EMEA & NALA and Cash Application and Billing for EMEA & NALA. The Accounts Receivable Specialist I tracks and resolves outstanding… 16.06.2022 Brno ZEBRA TECHNOLOGIES EUROPE LIMITED

Zobrazeno 1 - 20 z 65 záznamů